27 лютого о 6.00 із столичного аеропорту «Київ» вилетів перший рейс до Варшави потужної польської авіакомпанії LOT. Від сьогодні прямий рейс Варшава-Київ-Варшава виконується 6 разів на тиждень, а згодом щодня.

Залежно від завантаження, рейс буде виконуватися на літаку типу Embraer 175 або Boeing 737.

Відкриття рейсу Варшава-Київ-ВаршаваLO756зручне для наших пасажирів, адже аеропорт Варшави – це хаб, який використовується авіакомпанією як пункт пересадки пасажирів і має високий відсоток стикувальних рейсів. Саме з Варшавського аеропорту можна вилетіти практично по всьому світу, і що важливо з короткими пересадками, від 15 хвилин.

На першому рейсі Київ-Варшава більшість пасажирів були транзитними, тобто Варшава для них не є кінцевим пунктом. Дуже цікаво було дізнатися, що кінцеві точки подорожі пасажирів першого рейсу це 16 міст світу – Белград, Париж, Копенгаген, Гданськ, Женева, Гамбург, Нью-Йорк, Краків, Мілан, Ніцца, Познань, Рига, Москва, Відень, Загреб, Цюріх!

Вартість квитка в обидва боки від 183 доларів, більше інформації на сайті http://www.lot.com/ua/

LOT PolishAirlines є сучасною авіакомпанією, яка з’єднує Нову Європу зі світом. Зі своїм 87-річним досвідом роботи, LOT також є однією з найстаріших авіакомпаній в світі і найбільш визнаним польським брендом.