Напередодні важливої події – Дня працівників дипломатичної служби України у грудні минулого, 2016 року, вийшов у світ перший номер всеукраїнського журналу «Дипломат».

Проект є першим виданням з такою назвою, зареєстрованим в Україні. Але сенс не тільки в назві, але і в величезному бажанні зробити його потужним інформаційним провідником і міцною платформою для популяризації України в світі.

Задумуючи випуск такого видання, редакція журналу мала на меті, що однією з найважливіших складових цього проекту стане висвітлення на його сторінках важливих і цікавих для дипломатичного і консульського корпусу, акредитованого в Україні, подій: різноманітних політичних,  економічних і науково-технічних форумів, культурних акцій та святкових заходів як за участю представників нашої держави, так і представників інших країн, надання читачам інформації про діяльність представників міжнародних організацій, іноземних посольств і консульств на території всієї України, розкриття економічного, наукового та інвестиційного потенціалу нашої держави в процесі її євроатлантичної інтеграції, зміцнення всебічного співробітництва України з іншими країнами міжнародного співтовариства, надання інформаційних послуг іноземним партнерам у різних галузях. Маємо на увазі розкривати на сторінках «Дипломата» усі аспекти широкомасштабної дипломатичної діяльності: культурної, туристичної, спортивної тощо. Сподіваємося, що журнал  стане одним з важливих каналів поширення об`єктивної інформації про Україну та її народ у світі.

Цільова аудиторія журналу – керівники іноземних дипломатичних та консульських представництв, торговельних місій, керівники крупних українських підприємств і організацій, органів державного управління, бізнесу, політичні і громадські діячі, видатні майстри культури та мистецтв нашої держави, а також люди з активною життєвою позицією, які досягли видатних успіхів у своєму житті та професійній діяльності.

Розповсюджуватися «Дипломат» буде на  різноманітних міжнародних зібраннях, серед представників дипломатичного і консульського корпусу, в провідних міжнародних та українських організаціях, міністерствах, серед представників крупного бізнесу, потенційних інвесторів, готелях та рестораціях елітного класу.

Редакція  всеукраїнського журналу «Дипломат»  буде мати за велику честь запросити Вас до співпраці в одному з найближчих щоквартальних випусків нашого видання двома мовами: українською та англійською.

 

Засновник – Олена Салиста (050) 731 0852, (067) 1963468, freedom5@mail.ru