«СТАРІ МАЙСТРИвидатні австралійські художники, що малювали на корі»

Посольство Австралії в Україні з гордістю представляє пересувну виставку в Україні за підтримки Міністерства закордонних справ і торгівлі Австралії і Національного музею Австралії, і наших місцевих партнерів галереї Triptych: Global Arts Workshop.

З 25 січня Посольство Австралії в Україні представляє виставку знаменитих творів найкращих австралійських корінних художників ХХ століття «Старі Майстри – видатні австралійські художники, що малювали на корі».

Малювання на корі є однією з видатних традицій світового мистецтва, яке практикували аборигенні художники Арнемленда (північна територія, Австралія) протягом тисячоліть.

Подія збігається із святкуванням Дня Австралії (26 січня), і є частиною програми 2017 року на честь 25 – річчя встановлення дипломатичних відносин між Австралією і Україною, а також відзначення 70 років українського поселення в Австралії.

“Ми дуже раді представити українській аудиторії колекцію дивовижних, приголомшливих зображень – прикладів традиційного виду мистецтва, створеного однією з найстаріших культур у світі,” говорить Брюс Едвардс,  Тимчасовий повірений у справах Посольства Австралії в Україні.  “Особливо доречно показати твори нащадків корінних жителів Австралії в Києві з нагоди Дня Австралії.”

Виставку представлено в галереї Triptych: Global Arts Workshop, Андріївський узвіз, 34, м. Київ.

Офіційне відкриття відбулося в середу ввечері 25 січня за підтримки вин Penfolds Wines і Peter’s Australian Pies.

Виставку відкрито для громадськості з середи 25 січня по неділю 12 лютого. Протягом роботи виставку супроводжуватиме культурна програма. Детальну інформацію буде розміщено на веб-сайті галереї www.t-gaw.com/exhibitions.

Після виставки у Києві «Старі майстри» демонструватимуться у Львові (17 лютого – 3 березня) та Харкові (11-25 березня), інформацію про подальші виставки на території України буде оприлюднено в найближчі місяці.

Куратори виставки

Брюс Едвардз, Тимчасовий повірений у справах Посольства Австралії в Україні

Мирослава Хартмонд,власниця і виконавчий директор Triptych: Global Arts Workshop, науковий співробітник Центра міжнародних досліджень Оксфордського університету, Велика Британія. Культурний лідер програми Культура і Креативність в рамках ініціативи ЄС “Східне партнерство”.

Про Triptych: Global Arts Workshop

Triptych: Global Arts Workshop (Галерея Триптих) – одна з провідних галерей східної Єпропи, місце проведення чисельних культурних заходів, розташована на Андріївськмоу узвозі, в культурному серці столиці з 1988 року. Галерея працює у сфері культурної дипломатії, є майданчиком для наукових досліджень у сфері культури та міжнародних культурних обмінів.

“Мирослава Хартмонд, британка українскього походження, власниця Triptych: Global Arts Workshop… робить піднесене мистецтво зрозумілим широкому загалу.”

 – The Guardian