Під час круглого столу відбулось три сесії:
 
– Сесія І. Студії з історії Голокосту та інших геноцидів в Україні: проблема інтеграції в загальнонаціональний історичний контекст
 
– Сесія ІІ. Викладання історії Голокосту як складової частини історії України: проблеми та перспективи
 
– Сесія ІІІ. Історична пам’ять про Голокост та інші геноциди в Україні. Український та європейський контексти
 

Доповіді, представле​​​​​​​​​​​​ні на круглому столі, будуть пізніше опубліковані на сайті та у виданнях Українського центру вивчення історії Голокосту.
 
Особливу цікавість викликала презентація проекту «Проти забуття» Луїджі Тоскано, фотографа та режисера з Майннгайму (Німеччина). Його роботи були представлені на виставці в Бабиному ярі, присвяченій 75 роковинам трагедії.
 

Також на круглому столі учасникам було презентовано два нові видання: Майкл Дімент “Самотній вигнанець. Щоденник про Свинюхи та гетто в Локачах” та “Геноцид ромів України в період Другої світової війни: вивчення, викладання, комеморація. Матеріали науково-практичної конференції”.
 

Як завжди, організаторами круглого столу є Український центр вивчення історії Голокосту та Goethe-Institut в Україні в партнерстві із Посольством держави Ізраїль в Україні. Цього року до організації ювілейного десятого круглого столу долучилися також Офіс Ради Європи в Україні та Представництво ООН в Україні.