21 березня 2018 року в столичному ресторані SanPaolo відбувся традиційний сніданок «Ранкова кава ділової жінки», ініціатором та організатором котрого  є ГО «Ділові Українські Жінки». 
 
На сніданку зібралось понад 70 учасниць – активних жінок і дівчат, власниць бізнесу, представниць найрізноманітніших сфер й видів діяльності – дизайнери, ювеліри, режисери, коучі, лікарі.
 
Ведуча сніданку – засновниця і старший тренер бізнес-студії Bogush Time, автор органайзер-планувальника BogushBook і додатків для управління часом Людмила Богуш-Данд.
 
 
 
Тема нашої зустрічі: «Тайм-менеджмент – ефективне управління часом, собою та бізнесом».
 
Учасниці ранкової кави познайомились з унікальними техніками, котрі  допоможуть створювати собі більше часу для того, щоб вкладати його в нові проекти та захоплення. Вже на сніданку дівчата почали використувати нові методики планування і керування часом.
 
За смачним та вишуканим сніданком дівчата мали можливість познайомитись ближче одна з одною, самопрезентуватись та розповісти про свій бізнес чи улюблену справу.
 
Кожна учасниця традиційного сніданку «Ранкова кава ділової жінки» отримала в подарунок сертифікат від молодого українського бренду жіночого одягу myDesire – одяг щасливих жінок!
 
Також вже традиційно серед учасниць сніданку відбувся розіграш подарункових сертифікатів від партнерів сніданку:
 
– подарункових сертифікатів на інноваційну процедуру омолодження шкіри обличчя і рук від компанії Nu Skin та її офіційного представника Наталія Шпакова – сертифікованого фахівця Каліфорнійського університету натуральної медицини, члена Всеукраїнської асоціації фізіотерапевтів та курартологів;
 
– подарунків від професійної української друкарні «Макрос» – вишукана поліграфія для вибагливих замовників;
 
– подарункових сертифікатів від українського бренда дизайнерського жіночого одягу LYUMOS FASHION;
 
– подарункових сертифікатів від власниці бренду жіночого одягу Pa-pri, успішного консультанта по психогенетиці поведінки Альбіна Корнієнко на участь в семінарі 31 березня «До великих грошей без успадкованих обмежень»;
 
– подарункових сертифікатів від Event-агентства S.A.L.-show та компанії SAL-rent;
 
– подарункових сертифікатів від членкині громадської організації «Ділові Українські Жінки»,сімейного психолога, сертифікованого коуча, майстера – практик НЛП, бізнес – тренер Тетяни Богашевої;
 
– подарункові сертифікати від бутіка українського бренда Couture de Fleur.
 
На сніданку активна учасниця іміджевих заходів, благодійних акцій ГО «Ділові Українські Жінки»,  «Жінка Третього Тисячоліття» – Private Luxury Lifestyle Designerта  – Лариса Дюбіна презентувала інноваційний прилад – Біофотонний сканер і усі бажаючі мали можливість протестувати данний прилад і дізнатися Антиоксидантний статус свого організму. Замір здійснювався благодійно і виручені кошти в розмірі 1200 грн. будуть передані на потреби для вихованців підопічних дитячих будинків – Центра соціальної опіки «Отчий дім» та дитячого будинку «Любисток».
 
За ініціативи засновниці Благодійного фонду «Передчасне щастя» Олесі Марчук  в рамках зустрічі відбувся благодійний аукціон, лоти котрого були люб’язно надані подругою й партнером ГО «ДУЖ», талановитим дизайнером Лорою Селівановою, та придбані учасницями сніданку. Кошти в розмірі 2000 грн.були передані БФ «Передчасне щастя» на закупівлю спеціальних подушок для передчасно народжених діток у відділенння дитячої реанімації і пост реанімаційне відділення виходжування немовлят.
 
 
 
Інформаційні партнери заходу  – журнал WomanMagazine, Всеукраїнський журнал «Дипломат», Портал Starlife.com.ua, Портал Casting.ua, журнал «БізнесWOMAN».