У Івент-Холі готелю Ramada Encore Kiev, посольство Республіки Індії в Україні провело Дипломатичний прийом на честь Дня Республіки і 25-ої річниці встановлення дипломатичних відносин між Індією та Україною.

 З вітальною промовою до присутніх гостей звернулися Надзвичайний і Повноважний посол Республіки Індія в Україні Манодж Кумар Бхарти і заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева.

 Під час заходу  були присутні українські політики та дипломати, а також посли інших іноземних країн.

На протязі 25 років Україна та Індія впевнено розвивають дипломатичні, економічні та культурні зв’язки, співпрацюють у сферах науки і освіти, спорту і туризму, а також мають широкий потенціал для подальшого поглиблення різносторонньої взаємодії.

На даний час країни вже мають міцні й стабільні відносини, в основі яких лежить багаторічна дружба між двома народами, взаємна повага, довіра та рівність.

Посол  Республіки Індія в Україні Манодж Кумар Бхарти висловив сподівання, що у майбутньому відносини між Україною та  Індією будуть лише розвиватися.

Після офіційної частини відбулися виступи співаків та танцювальних груп, які познайомили присутніх з характерними національними танцями народів Індії.