Дорогі кияни!

Золотоверхий Київ – осередок старовинної Київської Русі, серце нашої сучасної держави. Історично складалося так, що величні дзвони та високі хрести його храмів спонукали наших пращурів боронити незалежність країни протягом багатьох століть. Ми, як представники сучасної столиці, не маємо забувати минуле своєї держави, щоб з впевненістю будувати сходи майбутнього. Тому надзвичайно важливою є підтримка статусу столиці, особливо в такий важкий для країни час. Адже де, як не тут, бути осередку патріотизму, свідомості та віри у перемогу і незалежність держави.

Саме тому ми вирішили створити, як ніколи, актуальний патріотичний проект, друковане втілення якого зараз перед вами. Гортаючи сторінки календаря «Київ діловий – 2016», кожен зможе відкрити для себе нові фарби столиці та переконатися у її величності й унікальності. Ми намагалися максимально описати життя міста, торкаючись усіх сфер його діяльності, не залишаючи без уваги всього, що є символом столиці, що пов’язано з її розвитком.

Київ заслужено вважається центром Європи. Враховуючи стрімку євроінтеграцію України, наша команда зробила все можливе, щоб максимально показати привабливість міста в усіх його аспектах як столиці європейської держави з метою заохочення іноземних інвестицій. Тому у виданні також широко представлений дипломатичний корпус.

Я висловлюю подяку усім партнерам та учасникам проекту за допомогу у створенні календаря. Можу з впевненістю сказати, що разом ми досягли цілі – створили видання – візитну картку Києва. Це дає нам стимул для подальшої співпраці з метою втілення нових патріотичних ідей. Адже любов до рідного міста починається з нас самих!

 

Олена Салиста,

керівник проекту «Календар «Київ – 2016»


Примірники сторінок календаря


Залишити відповідь